Historia

 

     Sala weselna  „u Ruthy” posiada bogatą tradycję.  Od 1959r. zapewniamy gościom możliwość spędzenia najważniejszych chwil w życiu w przytulnym wnętrzu z tradycyjną śląską kuchnią. Naszą szczególną cechą jest gościnność;  pogodna i pozytywnie nastrajająca atmosfera sprzyja organizacji zarówno małych przyjęć, jak i hucznych wesel i innych imprez okolicznościowych. Nasza sala weselna podąża z duchem czasu za nowoczesnymi trendami zarówno w kulinariach jak i w wystroju wnętrz.
     W ciągu ponad 50-ciu lat naszej działalności zyskaliśmy rzeszę zadowolonych klientów, którzy są znakomitym dowodem naszej profesjonalnej obsługi imprez okolicznościowych. Docenili oni naszą kuchnię, która swoje korzenie ma w  domowych śląskich przepisach, zdrowych i smacznych. Realizujemy także bardzo wyszukane zamówienia, a każdy nasz klient traktowany jest bardzo indywidualnie i wyjątkowo.
     Sala weselna „ u Ruthy” położona jest w maleńkiej malowniczej miejscowości „Niezdrowice”,  na pograniczu województw śląskiego i opolskiego z dala od miejskiego zgiełku, co dodaje temu miejscu osobliwego klimatu.